ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Um?lý trávník Multisport 18

Novinky

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

2019 Blatná - Fotbalové hřiště s UMT

Celý článek

2019 Žďár nad Sázavou

2019 Žďár nad Sázavou - rekonstrukce sportovního areálu ZŠ Švermova 4

Celý článek

2018 Kylešovice - U Hřiště

rekonstrukce hřišť 

Zpět

Um?lý trávník Multisport 18

Umělý trávník s křemičitým vsypem určený zejména na sportoviště s kombinovaným provozem tenis - malá kopaná. Je vhodný i na ostatní míčové hry.

Umělý trávník Multisport 18

Počet vpichů na 1 m2 : ca.39 500 Váha na 1 m2 bez křemičitého písku: ca.2,2 kg Materiál: 100% polypropylen (UV stabilizovaný) Výška vlákna: 18 mm

Požadavky na podklad

Rovinatost +- 4 mm na 2 m. Asfaltový drenážní koberec nebo hlazená betonová plocha, popřípadě vodopropustný podklad z kamenných drtí. Spádování 0,5 - 1 % od jedné strany hřiště ke druhé. Odvodnění povrchové vody do žlábku nebo do kanálku s mřížkou. Možno použít drenážní asfaltový koberec spádování 0%.

Aplikace

Na připravený podklad se volně rozloží umělý trávník v rolích dodaných na míru přímo z výrobního závodu. Tyto díly se k sobě přiloží a vzniklé spoje se podlepí. Následuje vřezávání hracích čar. Nakonec se celá plocha zasype křemičitým pískem, který se musí kartáčem zapravit asi do 60 - 70% výšky umělého vlákna. Pod koberec lze položit i gumovou desku pro zvýšení pružnosti, zejména pak při využití na fotbal. Gumové desky by měla být odděleny polyesterovou páskou od umělého trávníku.

Vlastnosti povrchu

Výsledný povrch je mírně elastický, odolný proti povětrnostním vlivům, propustný pro vodu, snadný na údržbu. Barevné provedení: červená, zelená. (i kombinace). Lajny: bílá, žlutá, modrá, červená

  • Výrobce: Greenfields